• otoelektronik.com | Kardeşler Oto Elektronik Tescili altındadır.

 • İMMOBİLİZER TAMİRİ

  İMMOBİLİZER TAMİRİ

  Immobilizer problemleri, kodlamalarını kaybetmiş anahtarlıklardan, kayıp transdüser çipleri ile anahtar foblardan (pili değiştirirken yapmanız kolay) birçok sorundan kaynaklanabilir. Hasarlı veya aşınmış kablolama, hatalı ecu (motor ecu ve / veya immobilizer ecu) ) otobüs hataları, hatalı sensörler ve aktüatörler, bozuk vücut ecu, hatalı BSI Birimleri, hasarlı alıcı halkaları, çok fazla nedenleri ve belirtileri vardır burada hepsini listelemek imkansız olabilir.

  Bu sorunların çoğunu gördüğümüz gibi, otomobillerin, minibüslerin ve hafif ticari araçların tüm marka ve modellerinde her türlü immobilizer problemini bulmakta ve tamir etmede uzman olduğumuza emin olabilirsiniz.

  Aracınız çalışmaya başlamıyorsa ve AA, RAC, Yeşil bayrak ya da diğer arıza operatörlerinden herhangi biriyle kapağınız varsa, aracın atölyemize geri gönderilmesini isteyebilirsiniz.

  Uzman ekipmanlarımız, programcılarımız ve diğer immobilizer cihazlarını tamir etmemizi sağlayan diğer şirket içi ürünlerimiz var, bu sayede vücut kontrol cihazlarının değiştirilmesinin yüzlerce pound’a mal olabildiği durumlarda önemli tasarruflar sağlayabiliriz.

  Ayrıca immobiliser’in birçok popüler otomobilden de devre dışı kalmasını veya çıkarılmasını sağlayabiliriz. Bu durum özellikle yakıt pompaları, vücut kontrol cihazları vb. Gibi pahalı parçalar hasar gördüğünde ve yeni bileşenlerin değiştirme masrafları engellendiğinde faydalı olabilir, immobilizer’ı devre dışı bırakabiliriz (diğer immobilizer ile değiştirerek veya Gerekirse alarm sistemleri) ikinci el parçaların tamir için kullanılmasına izin verir.

  İmmobilizer’ı neredeyse tüm araçlarda kaldırabiliyor veya baypas edebiliyoruz, birçoğu posta siparişi ile yapılabiliyor, ancak bazı araçların atölyemizde yapılması gerekiyor.

  Lütfen bu sayfada mümkün olan en fazla ayrıntıyı içeren formu doldurun ve arabanızla sorunu çözmenize yardımcı olmak için size en ekonomik şekilde yardımcı olmaya çalışacağız.

  Her gün arabanıza başlayamadığımız ve immobilizer lambasının yanıyor veya yanıp söndüğü birçok kişi ile iletişim kuruyoruz. Bu, immobilizer’ın çıkarılması için gerçekten iyi bir neden değil çünkü normal olarak hızlı bir şekilde tespit edilip tamir edilebilen basit arızalardan kaynaklanıyor. herhangi bir iyi araç çilingir, motor, ecu veya diğer pahalı kontrol modülünü ikinci el parça ile değiştirdiyseniz, sadece immobilizer’i çıkarmak veya atlamak gerekir. Ancak, immobilizer’ı müşterilerin isteğiyle herhangi bir araçtan çıkardığımız için mutluyuz, ancak bunun aracın başka herhangi bir problemini de düzeltmeyeceğini lütfen unutmayın.